HV1007J0135T4E
MFR.Part #
HV1007J0135T4E
JLCPCB Part #
C2779374
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 2kV 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS