SR732HTTER261F
MFR.Part #
SR732HTTER261F
JLCPCB Part #
C3962012
Description
-55℃~+150℃ 261mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS