SR73W2HTTER267F
MFR.Part #
SR73W2HTTER267F
JLCPCB Part #
C2601328
Description
-55℃~+150℃ 267mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS