RN73R2BTTD1433D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1433D50
JLCPCB Part #
C2530547
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS