RK73H2HTTE68R1D
MFR.Part #
RK73H2HTTE68R1D
JLCPCB Part #
C5725268
Description
-55℃~+155℃ 68.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS