ERJ-U1DD9310U
MFR.Part #
ERJ-U1DD9310U
JLCPCB Part #
C1708446
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS