SR732HTTE62LJ
MFR.Part #
SR732HTTE62LJ
JLCPCB Part #
C2601878
Description
-55℃~+150℃ 62mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS