RN73H1JTTD98R8C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD98R8C50
JLCPCB Part #
C4015368
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS