RN73H2ETTD1401D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1401D100
JLCPCB Part #
C3999029
Description
1.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS