SR73W2HTTE62LJ
MFR.Part #
SR73W2HTTE62LJ
JLCPCB Part #
C4130519
Description
-55℃~+150℃ 62mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS