CR021385F
MFR.Part #
CR021385F
JLCPCB Part #
C4349788
Description
-55℃~+155℃ 13.8MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS