SR732HTTE82LJ
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732HTTE82LJ
JLCPCB Part #
C2601932
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 750mW 82mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS