SLR1TTE5903D
MFR.Part #
SLR1TTE5903D
JLCPCB Part #
C3937735
Description
-55℃~+180℃ 1W 590kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS