RN73R2ETTD1651D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1651D50
JLCPCB Part #
C3934950
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS