RN732ATTD7503B50
MFR.Part #
RN732ATTD7503B50
JLCPCB Part #
C4330308
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS