RN73R2ETTD9310A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD9310A10
JLCPCB Part #
C3947609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS