CRCW25122K20JNEH
MFR.Part #
CRCW25122K20JNEH
JLCPCB Part #
C2123014
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS