ALN2512F50R0E-1
MFR.Part #
ALN2512F50R0E-1
JLCPCB Part #
C6499450
Description
-55℃~+155℃ 3.5W 50Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS