SLR1TTE5901D
MFR.Part #
SLR1TTE5901D
JLCPCB Part #
C4237372
Description
-55℃~+180℃ 1W 5.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS