SG73S2BTTD1432F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1432F
JLCPCB Part #
C4138462
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS