SG73S2BRTTD2201F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2201F
JLCPCB Part #
C5895139
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS