KTR18EZPF3902
MFR.Part #
KTR18EZPF3902
JLCPCB Part #
C7292083
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS