SG73S2BTTD1402F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD1402F
JLCPCB Part #
C4089021
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS