HV731JTTD9314F
MFR.Part #
HV731JTTD9314F
JLCPCB Part #
C4084141
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS