RN732BTTD7410A05
MFR.Part #
RN732BTTD7410A05
JLCPCB Part #
C4165518
Description
-55℃~+155℃ 125mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS