RN73H2ETTD23R7F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD23R7F100
JLCPCB Part #
C3950673
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS