SG73S2ATTD3650F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3650F
JLCPCB Part #
C4062979
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS