SG73S2ATTD36R0F
MFR.Part #
SG73S2ATTD36R0F
JLCPCB Part #
C4241571
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS