RN732BTTD3600C50
MFR.Part #
RN732BTTD3600C50
JLCPCB Part #
C6660142
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS