RK73H1ERTTP6811F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ERTTP6811F
JLCPCB Part #
C2599029
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS