RN73R2ATTD1622D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1622D100
JLCPCB Part #
C2504942
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS