RN731JTTD1262B50
MFR.Part #
RN731JTTD1262B50
JLCPCB Part #
C4173602
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS