SG73P2ATTD3650F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3650F
JLCPCB Part #
C4267929
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS