SG73P2BTTD5232F
MFR.Part #
SG73P2BTTD5232F
JLCPCB Part #
C4284438
Description
-55℃~+155℃ 333mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS