SG73S2ATTD4123D
MFR.Part #
SG73S2ATTD4123D
JLCPCB Part #
C4008469
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS