RN731JTTD1110D10
MFR.Part #
RN731JTTD1110D10
JLCPCB Part #
C3996426
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS