RN732BTTD7591A10
MFR.Part #
RN732BTTD7591A10
JLCPCB Part #
C4196380
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS