SG73P2BTTD5231F
MFR.Part #
SG73P2BTTD5231F
JLCPCB Part #
C4100814
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS