RN73R1ETTP3922F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3922F50
JLCPCB Part #
C2500585
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS