RN73H1JTTD1891F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1891F50
JLCPCB Part #
C4052112
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS