SG73P2BTTD3091F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3091F
JLCPCB Part #
C4295274
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS