RN73H2ATTD3123F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3123F10
JLCPCB Part #
C2560045
Description
-55℃~+155℃ 125mW 312kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS