RK73B2BTTD165J
MFR.Part #
RK73B2BTTD165J
JLCPCB Part #
C2574908
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS