SG73P2BTTD3091D
MFR.Part #
SG73P2BTTD3091D
JLCPCB Part #
C4349610
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS