SG73S2BTTD1910F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1910F
JLCPCB Part #
C4264873
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS