SG73P2BTTD3092F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3092F
JLCPCB Part #
C3947248
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS