SR732ATTD6R81D
MFR.Part #
SR732ATTD6R81D
JLCPCB Part #
C2600184
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS