SG73P2ATTD685J
MFR.Part #
SG73P2ATTD685J
JLCPCB Part #
C4073087
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS