SG73P2ATTD682J
MFR.Part #
SG73P2ATTD682J
JLCPCB Part #
C4267587
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS