RN73H2ETTD1332D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1332D25
JLCPCB Part #
C4110420
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS